Logg inn

Logg inn til din konto

Brukernavn *
Passord *
Husk meg

Kirkeverge i 50 % stilling.

Skrevet av Per-Kaare Holdal . i kategorien Nyheter

evenes kirke

Evenes menighetsråd / Evenes kirkelige fellesråd søker kirkeverge i 50 % stilling.

Vi ønsker deg velkommen til å søke på denne spennende og varierte stillingen som kirkeverge i Evenes. Kontorstedet holder til i moderne lokaler med trivelig arbeidsmiljø i Evenes rådhus, som ligger i kommunesenteret Bogen.

Vi har også ledig 15 % stilling som trosopplærer, dersom ønskelig kan denne stillingen komme i tillegg.

Kirkevergen er administrativ leder for menigheten i Evenes, og skal lede virksomheten og en liten stab i henhold til lover, forskrifter og vedtak for offentlig forvaltning, både for menighetsråd og fellesråd. Fleksibel arbeidstid kan avtales, og opplæring vil kunne bli gitt.

Les mer på NAV.no